Wagi samochodowe

Specyfika pracy niektórych przedsiębiorstw wymaga dostosowania obciążenia wykorzystywanych w firmie pojazdów do prawnie obowiązujących limitów. W procesie tym z pewnością przydatne będą wagi samochodowe. Urządzenia te powszechnie spotkać można na przejściach granicznych w punktach kontroli celnej, warsztatach, a także rampach załadunkowych.

W zależności od specyfiki przedsiębiorstwa i wieku urządzenia natrafić można na wagi mechaniczne lub elektroniczne. Ze względu na wytrzymałość i dokładność pomiarów właściciele modeli mechanicznych decydują się często na ich modernizację – zastąpienie stalowych elementów nowoczesnymi czujnikami tensometrycznymi. Proces ten pozwala ograniczyć koszty związane zarówno z wymianą sprzętu na nowszy jak i ewentualnymi przeglądami urządzeń starego typu.

Posiadamy zarówno niezbędne zaplecze techniczne jak i bogate doświadczenie, które pozwala nam tworzyć dla naszych klientów wytrzymałe i wydajne wagi samochodowe, zarówno typu zajezdnego jak i zagłębionego. W czasie każdej realizacji dbamy przede wszystkim o wysoką jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości komponentów i dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były solidne i mogły pełnić swoją funkcję przez długi czas. Dodatkowe elementy, takie jak boczne burty, zagwarantować mają bezpieczeństwo użytkowania.

Usługi do wag samochodowych:

Zadzwoń teraz!

Oferujemy najazdowe i zagłębione wagi samochodowe WE 60, przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Wśród ich największych zalet można wymienić wytrzymały pomost betonowy, łatwość w utrzymaniu czystości, solidne fundamenty oraz wysokiej klasy czujniki tensometryczne, produkcji niemieckiej. Dodatkowo wagi te wyposażone są w burty boczne zwiększające bezpieczeństwo i ułatwiające eksploatację oraz łożyska elastomerowe VEN, które wydłużają żywotność czujników tensometrycznych, poprzez tłumienie drgań.

Proponowane przez naszą firmę wagi posiadają specyfikację:

  • Nośność: 60 000 kg
  • Działka odczytowa: 20kg
  • Klasa dokładności: III
  • Długość: 18 m
  • Szerokość: 3 m
  • Zasilanie: 230v
  • Czujniki tensometryczne: Hbm RTN-33T

Galeria

Montaż wag samochodowych
Serwis wag samochodowych
Wagi samochodowe
Naprawa wag samochodowych
Montowanie wagi samochodowej