Serwis wag samochodowych i kolejowych

Ważnym czynnikiem, który ma bezpośredni wpływ na czas eksploatacji urządzeń jest reakcja na wszelkie odstępstwa od prawidłowego działania wagi i dokonywanie napraw w profesjonalnym punkcie. Samodzielne próby usuwania usterek mogą jedynie zaszkodzić wrażliwym podzespołom wag i skutkować awariami niemożliwymi do zniwelowania, dlatego lepiej jest zaufać doświadczeniu firmy, która zna się na swoim fachu i pomoże profesjonalnie przywrócić maszynie pełną sprawność.

W trosce o sprawność i precyzyjne pomiary wszystkich urządzeń wykorzystywanych przez naszych klientów prowadzimy kompleksowy serwis wag. Posiadamy obszerne doświadczenie i wiedzę, co umożliwia nam zarówno pełną diagnostykę, jak i sprawne i precyzyjne przeprowadzanie różnego typu napraw. Oferujemy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich elementów wag:

  • czujników tensometrycznych,
  • puszek sumujących,
  • mierników analogowo-cyfrowych,
  • pomostów ważących, zakupionych w naszej firmie.

Po upływie czasu gwarancji każdy z tych komponentów nadal polega serwisowi. Wówczas koszty naprawy ponosi Klient.

Serwis gwarancyjny

Prowadzimy serwis gwarancyjny urządzeń, które znajdują się na gwarancji sklepów prowadzących z nami współpracę. Podejmujemy się w jego ramach niezbędnych napraw, umożliwiających bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie urządzenia przez jak najdłuższy czas. Przyjmujemy do serwisu gwarancyjnego sprzęt, który nie był naprawiany przez użytkowników na własną rękę, a jedynie przez profesjonalne warsztaty serwisowe. Wykonujemy wymianę elementów, które uległy uszkodzeniu na części oryginalne kompatybilne z wagami samochodowymi.

Serwis pogwarancyjny

Każdy właściciel wagi samochodowej może skorzystać z naszej pomocy. Prowadzimy bowiem serwis pogwarancyjny sprzętu, którego okres gwarancyjny już minął bądź gwarancja nie obejmuje naprawy uszkodzonego elementu. Przeprowadzamy w pierwszej kolejności diagnozę problemu, a następnie poszukujemy rozwiązania najkorzystniejszego – pod kątem finansowym oraz użytkowym. Dbamy o odpowiednie dopasowanie elementów, aby zagwarantować jak najdłuższy okres bezawaryjnego użytkowania. Zapewniamy szybką realizację i atrakcyjną cenę usługi.

Galeria